فضا – مکان ایران مهندس داوران فوتبال

فضا – مکان: ایران مهندس داوران فوتبال جام جهانی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات برابر طارمی کوتاه نخواهیم آمد/ قرارداد برانکو بزودی امضاء می‌شود ، گرشاسبی

سرپرست کلوب پرسپولیس می‌گوید به آسانی از مبلغ درخواستی جهت رضایت نامه طارمی کوتاه نمی‌آید. 

برابر طارمی کوتاه نخواهیم آمد/ قرارداد برانکو بزودی امضاء می‌شود ، گرشاسبی

گرشاسبی: برابر طارمی کوتاه نخواهیم آمد/ قرارداد برانکو بزودی امضاء می شود

عبارات مهم : برانکو

سرپرست کلوب پرسپولیس می گوید به آسانی از مبلغ درخواستی جهت رضایت نامه طارمی کوتاه نمی آید.

حمیدرضا گرشاسبی در گفت وگو با ایسنا، راجع به آخرین اوضاع انتقال مهدی طارمی به الغرافه قطر و همین طور پرسشها متفاوت کلوب پرسپولیس به صحبت پرداخت. او در این گفت وگو بیان کرد که “طارمی دلش با تیم نبود و اگر هم از این تیم جدا نمی شد، شاید در زمین فقط راه می رفت.”

برابر طارمی کوتاه نخواهیم آمد/ قرارداد برانکو بزودی امضاء می‌شود ، گرشاسبی

در ادامه گفت وگوی خبرنگار ایسنا را با حمیدرضا گرشاسبی می خوانید:

* آخرین اوضاع انتقال طارمی به الغرافه به کجا رسید؟

دیروز (دوشنبه) این بازیکن به قطر رفت تا در آزمون های پزشکی کلوب قطری حاضر شود. اگر همه چیز مثبت باشد و قطری ها او را قطعی بخواهند تازه باید با طارمی بنشینیم و سر مبلغ انتقالش صحبت کنیم. ما هنوز بر سر انتقال طارمی به توافق نرسیده ایم و هنوز اجازه رسمی به این بازیکن نداده ایم.

سرپرست کلوب پرسپولیس می‌گوید به آسانی از مبلغ درخواستی جهت رضایت نامه طارمی کوتاه نمی‌آید. 

* مبالغی در رسانه های متفاوت مطرح می شود از جمله این که کلوب خواهان ۵۸۰ هزار دلار هست، آیا شما این مبلغ را تایید می کنید؟

هیچ کدام از این مبالغ را ما تایید نمی کنیم ولی مطمئن باشید که رفتن طارمی به الغرافه قطعی شود به این سادگی ها از مبلغ درخواستی مان کوتاه نمی آییم. این گونه نیست که هر چه آنها بگویند ما بگوییم چشم. منافع کلوب جهت ما از همه چیز مهم تر هست. مطمئن باشید به این راحتی اجازه جدایی نمی دهیم.

* خیلی ها در این میان از جدایی طارمی ناراحت بودند و عنوان می کردند که این بازیکن بی معرفت بود که جدا شد.

من نمی خواهم خیلی به این پرسشها بپردازم ولی این را هواداران بدانند. بارها و بارها شخصا با طارمی و وکیلش صحبت کرده ام. برانکو ایوانکوویچ هم بارها و بارها با او صحبت کرده است تا متقاعدش کند که در پرسپولیس بماند ولی دلش با پرسپولیس نبود و اگر به زور نگهش می داشتیم و در زمین مسابقه فقط راه می رفت، کار خوبی بود؟ او دلش آن طرف آب ها بود و می خواست فوتبالش را در خارج دنبال کند. هر چه به او گفتیم بماند او قبول نکرد.

برابر طارمی کوتاه نخواهیم آمد/ قرارداد برانکو بزودی امضاء می‌شود ، گرشاسبی

* ولی شما جهت بخشیده شدن مبلغ جریمه او به ترکیه رفتید و با مسئولان کلوب ریزه اسپور مذاکره کردید. حتی روسای جمهور دو کشور هم وارد مذاکرات شدند تا این مساله حل شود. بعد از این اتفاق همه فکر می کردند که شما قرار است طارمی را بلند مدت نگه دارید؟

باشگاه متعهد شده است بود که مبلغ جریمه ای را که فیفا به ما ابلاغ کرده بود پرداخت کند. به هر حال ما جهت منافع کلوب تلاش کردیم تا این پول بخشیده شود ولی این که طارمی نمی خواهد بماند مساله دیگری هست. ما هیچ کسی را به زور نگه نمی داریم. او خودش اگر می خواست باید می ماند.

سرپرست کلوب پرسپولیس می‌گوید به آسانی از مبلغ درخواستی جهت رضایت نامه طارمی کوتاه نمی‌آید. 

* اوضاع تمدید قرارداد برانکو به کجا رسید. با در نظرگرفتن این که قرارداد برادر او را تا انتهای فصل منعقد کرده اید، خیلی ها تصور می کنند به خاطر این است که او و دستیارانش تا آخر فصل قرار است جدا شوند.

برانکو ایوانکوویچ از سال ۹۴ مطالباتی از پرسپولیس داشت. از زمانی که کار را در اختیار گرفتیم تلاش کردیم این مساله را به خوبی پیگیری کنیم. در نهایت هم بعد از چند هفته حساب و کتاب ها مشخص شد که مبلغی هم به برانکو پرداخت کردیم. ظرف چند روز آینده هم قراردادش را تمدید خواهیم کرد و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

* مبلغ ۳۲ هزار دلاری که کلوب محکوم شده است به ژوزه پرداخت کند، به کجا رسید؟

برابر طارمی کوتاه نخواهیم آمد/ قرارداد برانکو بزودی امضاء می‌شود ، گرشاسبی

این پول را هم پرداخت کردیم و دیگر هیچ موردی با ژوزه نداریم.

* در مورد پرونده گابریل هم توضیح دهید که به کجا کشیده شد.

پیگیر این مساله هم هستیم و اصلا جای نگرانی نیست. اجازه نمی دهیم کلوب را خطری ترساندن کند.

* طی روزهای گذشته مسئولان کلوب استقلال مواردی را مطرح کردند از جمله این که به خاطر مصاحبه پرسپولیسی ها بازیکنشان به وسیله کمیته انضباطی محروم شده است هست. ارزیابی تان از این پرسشها چیست؟

کمیته انضباطی نهادی مستقل است و به هیچ عنوان بر اساس مصاحبه افراد بازیکن یا فردی را محروم نمی کند. این صحبت هایی هم که از سوی بعضی ها مطرح می شود درست نیست. من در این زمینه با آقای افتخاری هم جلسه داشتم تا این حاشیه ها را جمع کنیم.

واژه های کلیدی: برانکو | بازیکن | پرسپولیس | پرسپولیس | مهدی طارمی | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs