فضا – مکان ایران مهندس داوران فوتبال

فضا – مکان: ایران مهندس داوران فوتبال جام جهانی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کی‌روش مهندس موفقیت‌های فوتبال کشور عزیزمان ایران است / ساکت

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال می‌گوید: فوتبال کشور عزیزمان ایران مسیر درستی را در پیش گرفته است و مهندس این موفقیت، کی‌روش است.

کی‌روش مهندس موفقیت‌های فوتبال کشور عزیزمان ایران است / ساکت

ساکت: کی روش مهندس موفقیت های فوتبال کشور عزیزمان ایران است

عبارات مهم : ایران

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال می گوید: فوتبال کشور عزیزمان ایران مسیر درستی را در پیش گرفته است و مهندس این موفقیت، کی روش است.

به گزارش ایسنا، محمدرضا ساکت، سرپرست تازه دبیرکلی فدراسیون فوتبال عصر شنبه راجع به مراسم تجلیل از داوران اظهار کرد: خوشحالم که در کنار داوران شایسته کشور هستم.

کی‌روش مهندس موفقیت‌های فوتبال کشور عزیزمان ایران است / ساکت

فدراسیون فوتبال کار پسندیده ای را در تجلیل از داوران انجام داده هست. داوران قشری هستند که در گذشته مجبور بودیم از داوران خارجی استفاده کنیم ولی اکنون داوران ما به نوعی درخشیدند که حتی در مسابقه های بین المللی از آن ها استفاده می شود و به لیگ کشورهای دیگر دعوت می شوند.

در وهله اول این خود داوران هستند که پرچمدار چنین موفقیت هایی هستند. ما در عرصه بین المللی شاهد سوت زدن داوران مان در رویدادهای بزرگ جهانی بودیم و اوضاع داوری حال حاضرمان به گونه ای است که اگر AFC بخواهد داوران الیت بیش تری ایجاد کند ما ظرفیت آن را داریم.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال می‌گوید: فوتبال کشور عزیزمان ایران مسیر درستی را در پیش گرفته است و مهندس این موفقیت، کی‌روش است.

او راجع به سمت جدیدش در فدراسیون فوتبال تصریح کرد: همه ما سربازان این کشوریم. بودن یا نبودن مهم نیست. مهم این است که بتوانیم خدمتی ارزنده را ارائه دهیم و مانند قبلی ها افتخارآفرین باشیم. بعد از این یک سالی که از دوره ریاست آقای تاج می گذرد، امیدواریم کار بهتری را ارائه دهیم. در مسیر راحت ای قرار نداریم و یک روزی می آییم و روز دیگر خواهیم رفت. مهم تاثیرگذاری مثبت و خدمت صادقانه است.

وی راجع به استعفای اسدی افزود: تصمیم گیری از قبل انجام شده است بود. ما به دنبال حضور قدرتمند در جام جهانی هستیم و استارت این قضایا با اندیشه های آقای کی روش کلید خورد. باید با ایجاد هماهنگی و هم دلی جهت حضور شایسته در جام جهانی تلاش کنیم. ما دریایی از استعداد در این فوتبال داریم ولی زیرساخت های ما با این استعدادها سنخیت ندارد. ما تلاش خود را کرده ایم و از آن خسته نمی شویم.

ساکت اضافه کرد: در قبال استعفای آقای اسدی، تاج همه چیز را توضیح داد که چگونه این اتفاق ها رخ داده هست. حدود یک سالی که در حوالی تیم ملی بودم تلاش کردیم عالی ترین زمین را جهت تیم ملی فراهم کنیم. اتفاق خوب این است که پیشرفت فنی ایجاد شود و باید انتقال دانش مربی ای چون کی روش از رده های بزرگسال به رده های پایه نیز انجام شود. باید این آگاهی ها را در سطح کشور انجام دهیم. ما در ۳۲ استان کشور استعدادیاب داریم و باید مرکز علمی فوتبال، کادر فنی تیم ملی و… با یکدیگر هم سو و هماهنگ شوند.

کی‌روش مهندس موفقیت‌های فوتبال کشور عزیزمان ایران است / ساکت

او راجع به مشکلاتی که شاید بین او و کی روش پیش بیاید توضیح داد: ما به روزهای خوش آینده امیدواریم. تمام کشور عزیزمان ایران از جمله کادر فنی دل ارزش می خواهد که تیم ملی در جام جهانی با اقتدار حضور داشته باشد. ما راه درستی را در پیش گرفته ایم و مهندس این موفقیت، کی روش هست. ما نگاه ساختاری به عزل و راه اندازی سمت های فدراسیونی داریم و ایجاد کارگروه های اختصاصی و توجه و بهره برداری از ایزو ۹۰۰۱ می تواند به این مساله کمک کند. تا زمانی که از ما خواسته شود، تلاش خود را جهت تیم ملی انجام می دهیم.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون در آخر راجع به دو شغله بودنش بیان کرد: فدراسیون تمام جوانب را سنجیده است که چنین سمتی را ایجاد کرده هست. من به عنوان سرپرست این مسوولیت را دارم و مطمئنا ضوابط در نظر گرفته شده است هست. امیدوارم سهم تاثیرگذاری داشته باشم.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال می‌گوید: فوتبال کشور عزیزمان ایران مسیر درستی را در پیش گرفته است و مهندس این موفقیت، کی‌روش است.

واژه های کلیدی: ایران | مهندس | داوران | فوتبال | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs